Mistrz Kobiecych Emocji

… Nie ważne jak mocno próbujesz ją do siebie przekonać logicznie… Dla niej liczy się tylko to co mogła by do Ciebie poczuć…

Mózgi kobiety i mężczyzny pracują w zupełnie inny sposób. W odróżnieniu od faceta u kobiety każda z półkul odpowiada za emocje i logikę. Facet natomiast posiada oddzielnie : emocjonalną i logiczną półkulę mózgu. Pewnie nie raz miałeś tak, że rozmawiałeś z dziewczyną i nie wiedziałeś o co jej chodzi… to dlatego że każda myśl kobiety jest wypowiadana pod wpływem tego co ona czuje w danym momencie. Przykładowo… Jak się kłócisz z dziewczyną to ona będzie zawsze zaciekle broniła swoich racji… chodź mogą być kompletnie nielogiczne i nieuzasadnione.

Kobiety kierują się więc bardziej emocjami, wyczuciem, empatią a nie rozsądkiem.

Jak oddziaływać na emocje kobiet aby one robiły dokładnie to czego chcesz?

Próbujesz wytłumaczyć dziewczynie, że chciałbyś być z nią w związku ? Starasz się logicznie przekonać dziewczynę do seksu…? Mówisz jej : ”Spróbujmy. Będzie Ci dobrze. Zobaczysz” ?

Niech zgadnę: Ona się tylko uśmiecha i ciągle Ci odmawia?

Oto dlaczego: Nigdy nie przekonuj do czegoś kobiety na siłę… i nie argumentuj jej dlaczego powinna coś zrobić… ponieważ prawdziwą decyzję podejmą i tak jej EMOCJE.

Tylko po przez skuteczne oddziaływanie na jej EMOCJE, zmienisz jej decyzję.

Pokażę Ci moją metodę zarządzania emocjami kobiet. Dzięki temu nauczysz się jak żonglować odczuciami dziewczyny… Ona będzie robiła dokładnie to czego chcesz.

Jeśli się tego nie nauczysz to dziewczyny mogą Cie ciągle zostawiać, zdradzać albo oszukiwać w inny sposób.

…Jak kontrolować emocje kobiety ?…

Uwodząc wiele kobiet wypracowałem sobie bardzo mocną strategię na to jak kontrolować emocje dziewczyn.

Powinieneś karać i nagradzać kobietę za jej konkretne zachowanie. Jeśli będziesz ją tylko nagradzał… to źle skończysz : Ona może stracić zainteresowanie Twoją osobą już po 1 randce.

Nauczę Cię jak właściwie reagować na wymówki, opory czy fochy kobiet. Dzięki odpowiedniemu zachowaniu wypozycjonujesz się w jej oczach jako facet który jest dla niej NAGRODĄ. Ona zacznie Cię pragnąć o wiele bardziej i sama zacznie inwestować dużo więcej od siebie w znajomość…

Jeśli nie chcesz aby Twój przyszły/obecny związek z dziewczyną rozpadł się… boisz się zdrady dziewczyny w związku to powinieneś się tego nauczyć. Zaoszczędź sobie masę stresu i nerwów.

Dołącz do szkolenia